Mgr. Zuzana ŠTIČKOVÁ

Kontaktovat lektora!

Dosažené vzdělání

Vysokoškolské

-1. lékařská fakulta UK obor Fyzioterapie -Bc. -Fakulta tělesné výchovy a sportu obor Fyzioterapie - Mgr.

Zkušenosti

-Od roku 2015 pracuji jako fyzioterapeutka u MUDr. Hnízdila v jeho soukromém centru psychosomatické medicíny Hnízdo zdraví. -Od roku 2015 vedu skupinové lekce jógy.

Certifikáty, ocenění, kurzy apod.

-Mezinárodně uznávaný kurz pro učitele jógy v Indii (200hrs Yoga teacher training) -"Jóga v rehabilitaci” -„Yoga therapy ve fyzioterapii“ -„Terapeutické využití kinesiotapu“ -„Speciální kineziologie pohybového aparátu člověka“ -„Akupresura v systému celotělové akupunktury“ -„Cvičení podle Ludmily Mojžíšové“ -„Reflexní terapie“ -„Vztah mezi dechovými pohyby a posturou“ -„Komplexní terapie pletence ramenního“ -„Chodidla a plochonoží“ -„Revmatologie v praxi” -„O hypermobilitě” -„Masáž lávovými kameny“ -„Indická masáž hlavy (antistresová)” -„Autogenní trénink – základní stupeň“ -„Intenzivní kurz Feldenkraisovy metody” -“Progressing with sadhana-Taking the next step” (pobyt v maďarském ašrámu s vedením Dr. Swami Mudrarupy)

Další informace

Zaměřuji se na rehabilitační a relaxační jógu. Moje cvičení je vhodné pro všechny, kdo se cítí unaveni, v napětí, trpí nespavostí, bolestí zad a kloubů. Jedná se o cvičení pro prevenci i zmírněná obtíží. Pracuji i s úplnými začátečníky.