Učím

Kde


Mgr. Pavlína STELZEROVÁ

Kontaktovat lektora!

Dosažené vzdělání

Vysokoškolské

Absolvent: Univerzita Karlova, Pedagogická fakulta, Specializace - anglický a německý jazyk certifikát Cambridge Proficiency/CPE (grade A)

Zkušenosti

Během studijí jsem spolupracovala s několika jazykovými školami v Praze, kromě toho jsem působila i jako soukromý lektor. Po úspěšném zakončení studií jsem odjela na rok na Nový Zéland, kde jsem zdokonalovala své dosavadní znalosti, věnovala se překladatelské činnosti a výuce angličtiny pro cizince. Nyní se intenzivně věnuji přípravě studentů na jaz. zkoušky Cambridge (PET, FCE) a individuální výuce.

Certifikáty, ocenění, kurzy apod.

certifikát Cambridge Proficiency/CPE (grade A) a certifikáty o absolvování seminářů, workshopů, jazykových kurzů v zahraničí

Další informace

• Výuka předškolních žáků: TPR metoda a audio – linguální metoda ve výuce jazyků, Montessori pedagogika • Výuka žáků základních škol: TPR metoda ,komunikativní metoda, výuka pomocí dramatu Speciální práce s žáky s ADHD/ADD syndromem a s žáky se specifickými poruchami učení Vedoucí letního jazykového tábora (pravidelně po dobu 5 let) • Výuka teenagerů a studentů středních škol: Příprava na novou českou státní maturitu z Aj Příprava na britské jaz. zkoušky – PET, FCE • Výuka dospělých: Komunikativní přístup, využití vybraných principů sugestopedie Přizpůsobená výuka dle nároků jednotlivců (výuka „na míru“) firemní kurzy, výuka seniorů výuka imigrantů (mluvících jiným než českým jazykem) obchodní angličtina, konverzační hodiny Nabízím i lekce konverzace po Skype.