Učím

Kde

Celá ČR. Osobní výuka ve firmách či pro větší skupinu v oblasti Ostrava a okolí.


Ing. Markéta DOLINOVÁ

Kontaktovat lektora!

Dosažené vzdělání

Vysokoškolské

Magisterské studium VŠB-TU Ostrava, obor Eurospráva. Momentálně dokončuji doktorské studium, obor Ekonomie a bakalářské studium, obor Angličtina ve sféře podnikání.

Zkušenosti

Doučování anglického jazyka se nyní věnuji 5 let. Učím hlavně pomocí myšlenkových map online přes Skype a rovněž poskytuji osobní výuku ve firmách. Zajišťuji také výuky německého, francouzského a španělského jazyka. Mám zkušenosti s výukou jak dětí, tak dospělých, s přípravou na maturitu, jazykové zkoušky, zkoušky ve školách atd. Dále se zaměřuji na běžnou konverzaci a gramatiku. Dril lekce. Dále nabízím překlady běžného či odborného textu.

Certifikáty, ocenění, kurzy apod.

3 měsíční pracovní pobyt v Dánsku 4 měsíční studium v Belgii na KU Leuven University roční studium v UK na University of Huddersfield

Další informace

Výuka je moderní, zajímavá a zábavná. Lekce jsou vždy individuální, protože aby člověk udělal pokrok v oblasti jazyků, tak potřebuje individuální přístup a individuální plán. Pro nové zájemce nabízím zkrácenou úvodní lekci zdarma. Rovněž můžete sledovat naše fb stránky, kde pravidelně přidáváme zajímavé idiomy a slovní zásobu.