Lic. Francisco TEMPRANO

Kontaktovat lektora!

Dosažené vzdělání

Vysokoškolské

Naučte se španělštinu s lingvistou: jsem Mgr. španělské filologie a skutečně vím, jak funguje španělský jazyk.

Zkušenosti

Naučte se španělštinu s lektorem z Institutu Cervantes: spolupracoval jsem dlouhá léta s Institutem Cervantes v Praze. Pokud chcete mít stejnou kvalitu a standardy, které nejprestižnější instituce v oblasti španělštiny pro cizince poskytuje, jsem ten správný lektor pro Vás! Mimo jiné, byl jsem zodpovědný za plánování kurzů pokročilé úrovni C1 a mohu připravit kurz na míru pro Vás. Naučte se španělštinu se zkušeným lektorem: mám hodně materiálů v elektronické podobě a mohu rychle reagovat na Vaše potřeby. Všechny materiály jsou zdarma.

Certifikáty, ocenění, kurzy apod.

Naučte se španělštinu s odborníkem osvojování španělštiny jako druhého jazyka: jsem certifikovaný profesor de español (International House) a školitel Institutu Cervantes, takže budete mít jistotu, že naše hodiny budou reflektovat nejmodernější metodologické trendy.

Další informace

Několikrát jsem byl členem komise oficiálních zkoušek španělštiny DELE v Praze a v Brně. Mohu Vám pomoci s přípravou. Anebo na maturitní zkoušky, jelikož jsem učitel španělštiny na gymnáziu a hodnotitel, zkoušející a autor testů certifikovaný CERMATem.