Napsali o nás

Zmínky o nás ze všech koutů Internetu hezky na jednom místě

StartItUp.cz

Přestaňte hledat jehlu v kupce sena a najděte si lektora hudby a zpěvu. Navíc z pohodlí svého gauče. Že to zní jak pohádka? Na novém portálu chcilekci.cz vaše hledání totiž opravdu skončí happyendem. A zahrát si k tomu budete moct sami, protože konečně máte někoho, kdo vás to naučí.

Lupa.cz

ChciLekci.cz je unikátní projekt, jehož cílem je snoubit čistě HUDEBNÍ nabídky a poptávky výuky.

Hanz Sedlář

Pokud potřebujete ideálního soukromého učitele, zkuste štěstí... Najdete tam i mě :-)

Klíč k úspěchu

Na hudební nástroj zvládne hrát téměř každý, tak proč ne vy? Věděli jste, že existuje portál chcilekci.cz, kde si můžete vybrat lektora, který vás naučí hrát na váš vysněný hudební nástroj nebo vás zasvětí do tajů jiných hudebních oborů, jako je například nahrávání a mixování, rap, muzikoterapie, dějiny hudby, apod.?

Test-recenze.cz

ChciLekci.cz je unikátní projekt, který si klade za cíl vytvořit jedinečné prostředí pro kontakt mezi zájemci o hudební vzdělání a lektory.

Mamnápad.cz

Řada projektů vzniká jednoduše nespokojeností se stávající nabídkou na trhu. Vlaďka Křenková vyzkoušela některé inzertní portály pro lektory v hudbě a nakonec se rozhodla založit vlastní. Jak projekt vzniknul a kam směřuje, se můžete dočíst v článku.

Webitech.cz

Tento portál je unikátní z toho důvodu, že cílí pouze na jednu vzdělávací oblast, a tou je hudba. V dnešní době se můžeme setkat s různými portály nabízejícími lektory všech možných oborů a činností. V zájmu zakladatelky je ale to, aby ChciLekci.cz byl prostor, kde se snoubí čistě hudební nabídka a hudební poptávka.