FAQ - Často kladné otázky

ChciLekci.cz je webový portál, který umožní lektorům jejich profesní propagaci za účelem nalezení žáků a zájemcům o výuku nalezení vhodného lektora dle jejich požadovaného předmětu a regionu
ChciLekci.cz se zaměřuje především na oblast soukromého vzdělávání v širokém spektru oborů a předmětů.
Abyste si našli vhodného lektora, nebude Vás to stát nic než trochu Vašeho času. Lektorům nabízíme fér spolupráci - nechceme kontrolovat Váš příjem a brát si provize či Vás jinak omezovat. Jednorázovou platbou si zaplatíte členství na Vámi zvolenou dobu.
Lektoři jsou ověřováni několika stupni (emailem, telefonicky či přes Skype) a pravidelně aktualizováni. Zobrazují se tedy jen ti, kteří jeví o lektorování skutečný zájem.
ChciLekci.cz si zakládá na kvalitě (ověřování a aktualizování lektorů), funkčnosti a jednoduchosti (žádné provize, žádné smlouvy, žádné třídní knihy, …)
Sekci pro firmy, školy nebo instituce připravujeme. Pokud jste nedočkaví a chcete již nyní využít našich služeb, kontaktujte nás na info@chcilekci.cz a pokusíme společně najít vyhovující řešení
Pokud si s něčím nevíš rady a nenalezl/a jsi zde odpověď, kontaktuj nás na info@chcilekci.cz

Předmět je obor, který chcete vyučovat nebo ve kterém se chcete vzdělávat. Momentálně máme v nabídce více než 120 předmětů.
Momentálně nabízíme více než120 předmětů.
Jako lektor si můžeš vybrat maximálně tři předměty. Dbej však vlastního uvážení, zda jsi tyto předměty opravdu schopný kvalitně vyučovat.
Jako žák máš pochopitelně neomezený přístup ke všem lektorům. Takže pokud víš, co Tě zajímá, najdeš lektora rychle. Pokud nevíš, můžeš se nechat inspirovat. :)
Samozřejmě. Od toho jsme tady. Pokud chceš radu, napiš na info@chcilekci.cz a do 24 hodin ji máš mít.
Ať jsi lektor nebo žák, je možné, že hledáš předmět, který v naší nabídce není. Jsou dvě možnosti: Buď nezapadá do oblstí, které nyní nabízíme, nebo jsme jej zapomněli zařadit. V tom případě nás kontaktuj a my tento předmět do nabídky rádi zařadíme.
Lektorem se můžeš stát, pokud jsi z ČR, starší 15 let a máš dostatečné schopnosti vyučovat zvolený předmět. Zkušenosti nejsou podmínkou. Naopak – s námi je můžeš získat.
ChciLekci.cz má našlápnuto na nejnavštěvovanější server, kde se žáci o lektory budou doslova prát. No uvaž – existuje snad lepší místo pro svou profesní lektorskou propagaci?
Registrace nestojí zhola nic, a to je o důvod víc. ☺ Nicméně provoz takového portálu samozřejmě něco stojí a hlavně chceme udržovat portál kvalitní a aktualizovaný. To znamená, že každý lektor, který chce, aby jeho profil byl vidět, si jednoduše zaplatí členství na určitou dobu. Nechceme řešit provize za zprostředkovanou výuku, nechceme Vás kontrolovat, kolik hodin díky nám učíte, chceme to mít prostě co nejjednodušší.
Ne, ne a ještě jednou NE. Ani vy, ani my se nechceme zaobírat třídní knihou, evidencí hodin, řešením smluvních vztahů a případných komplikací či sporů. Čas a energie je přece to nejcennější, co máme.
Nemusíš, ale můžeš. Nemusíš, protože přece žádné provize z výuky nepožadujeme, ale můžeš, protože pokud nám dáš zpětnou vazbu, že jsi žáky našel (nebo oni Tebe) a jsi úspěšný, budeme neskonale vděčni a šťastni. Se svým úspěchem se nám můžeš pochlubit náš email info@chcilekci.cz. Děkujeme
Způsob platby za výuku je čistě mezi Tebou a Tvým žákem nebo jeho zástupcem. ChciLekci.cz s touto záležitostí nemá nic společného.
Při provozování soukromé výuky je Tvou povinností vlastnit živnostenský list. ChciLekci.cz tuto skutečnost nekontroluje a nenese za ni žádnou odpovědnost. Jestliže si s touto záležitostí nevíš rady, napiš nám na info@chcilekci.cz a do 24 hodin Ti rádi odpovíme a pomůžeme.
Nijak nám zavázán/a nebudeš. Snad jen tím, že budeš svou práci odvádět dobře. ☺
Problémy mezi Tebou a žákem jsou opravdu jen mezi Tebou a žákem a ChciLekci.cz za případné problémy a jejich následky nenese žádnou odpovědnost. Věříme však, že každý problém se dá řešit.
Lektorem se můžeš stát, pokud jsi z ČR, starší 15 let a máš dostatečné schopnosti vyučovat zvolený předmět. Pokud tyto body splňuješ, zaregistruj se, vyplň lektorský profil a reaguj na příchozí poptávky.
Registrace obnáší vyplnění registračního formuláře, zadání přihlašovacích údajů a následné ověření a schválení těchto údajů. Poté máš k dispozici svůj profil, který můžeš upravovat.
Ověřování probíhá kontrolou emailu, telefonu a případně přes Skype
Nemusíš, ale když už jsi ho získal, tak proč se s tím tajit?
Celkem můžeš vybrat dva kraje působnosti. Předpokládáme, že více by bylo přehnané, ale pokud jsi jiného názoru, napiš na info@chcilekci.cz a situaci vyřešíme
Jako lektor si můžeš vybrat maximálně tři předměty. Dbej však vlastního uvážení, zda jsi tyto předměty opravdu schopný kvalitně vyučovat.
Čas výuky je u všech předmětů a lektorů jednotný (60 minut), a to z důvodu přehlednějšího srovnání cen v očích žáků. Pokud jsi tedy zvyklý učit např. 45 minut za 300,- Kč, 60 minut tak bude stát 400,- Kč. Spočítej si tedy, kolik stojí opravdu čistá hodina Tvé výuky. Cenu výuky si samozřejmě zvol s ohledem na své možnosti, vzdělání, zkušenosti, oblast působení, apod.
Přímé kontaktní údaje nezveřejňujeme, pokud tak neučiníš sám. Zájemce o výuku má zcela jednoduchou možnost kliknout na tlačítko "Kontaktovat lektora" a napsat Ti vzkaz, který následně dorazí na Tvůj e-mail.
Své údaje samozřejmě můžeš v případě potřeby měnit po přihlášení do svého účtu.
Ano. Vše můžeš vyplnit a měnit v profilu po přihlášení do svého účtu. Všechny tyto informace jsou pak dostupné ve výpisu lektorů.
Pokud ses do této situace dostal/a, tak Ti upřímně gratulujeme. ☺ Pokud chceš pozastavit zobrazování Tvého profilu, můžeš tak učinit po přihlášení.
Profil samozřejmě můžeš smazat, ale doporučujeme spíše jen pozastavit zobrazování. Smazání profilu je nevratné a v případě opětovného zájmu o propagaci budeš nucen podstoupit novou registraci.
Jaký neuvážený krok Tě k tomu vedl? Samozřejmě se můžeš znovu zaregistrovat v případě, že jsme na Tebe nezaznamenali stížnosti. V tom případě Tě opět moc rádi uvidíme!
Můžeme, ale upřímně doufáme, že k tomu nebudeme mít důvod. Pokud by taková situace nastala, samozřejmě tak neučiníme bez Tvého vědomí.
Jsme velice rádi za každou zpětnou vazbu, takže pokud máš zájem sdílet svůj názor nebo zkušenost, můžeš tak učinit na náš email info@chcilekci.cz. Děkujeme
ChciLekci.cz má našlápnuto na nejnavštěvovanější server se vzdělávací tematikou, a proto není lepšího místa, kde hledat kvalitní lektory, kteří mají o předávání svých zkušeností skutečný zájem.
Věkové omezení? Neexistuje. Vzzdělání je třeba šířit do všech generací a na začátek není nikdy pozdě. ☺
Nebude… Možná trochu času a pár provolaných minut, propsaných SMS nebo emailů. Nic víc, nic míň. ☺
Jednoduše. Vyber si předmět a kraj výuky, filtruj a sleduj, kdo se nabízí. Pokud si z nabídky nevybereš nebo momentálně v nabídce nikdo není, napiš nám, my rozhodíme sítě a najdeme Ti lektora na míru. :)
Lektoři jsou ověřováni několika stupni (emailem, telefonicky či přes Skype) a pravidelně aktualizováni. Zobrazují se tedy jen ti, kteří jeví o lektorování skutečný zájem.
Výborně! Nyní lektora kontaktuj způsobem kliknutím na tlačítko "Kontaktovat lektora". Napiš svou představu a lektor se Ti, co nejdříve to bude možné, ozve. Domluvtíe se na podrobnostech a v případě, že bude vše v pořádku, můžete výuku zahájit.
Hlavně nevěšet hlavu. Pro takové případy nabízíme schopnosti našeho týmu. Jednoduše nám napiš e-mail na info@chcilekci, uveď, o co máš zájem, nech na sebe kontakt a my Ti lektora nalezneme. Pokud se Ti nebude zamlouvat, budeme hledat dál.
Pro takové případy nabízíme schopnosti našeho týmu. Jednoduše nám napiš e-mail na info@chcilekci, uveď, o co máš zájem, nech na sebe kontakt a my Ti lektora nalezneme. Pokud se Ti nebude zamlouvat, budeme hledat dál.
Všichni lektoři mají ve svém profilu stejný čas výuky z toho důvodu, aby bylo snadnější a přehlednější srovnat, kolik peněz který lektor za svou výuku požaduje. Příklad: Pokud lektor uvádí, že 60 minut jeho výuky stojí 400,- Kč, je zřejmé, že 90 minut bude 600,- Kč nebo 45 minut 300,- Kč. Na konkrétním času se domluv individuálně přímo s lektorem.
Cena za výuku je finální, ChciLekci.cz si žádnou provizi nežádá. Jediná věc, která může být následně připočtena, je doprava lektora, pokud za žákem dojíždí
Platba neprobíhá skrze ChciLekci.cz, ale platí se přímo lektorovi. Způsob úhrady se tedy odvíjí od domluvy s vybraným lektorem.
První kontakt s lektorem probíhá tak, že skrze tlačítko "Kontaktovat lektora" napíšeš lektorovi (či lektorům) vzkaz. Následná komunikace je již čistě mezi Vámi dle toho, jak se domluvíte.
Pokud tuto nepříjemnou skutečnost zjistíš, neváhej nás ihned kontaktovat na info@chcilekci.cz . Bohužel nevyřešíme vaše případné spory, ale zabráníme tomuto lektorovi v jakékoliv jeho další propagaci na našem webu.
Jsme velice rádi za každou zpětnou vazbu, takže pokud máš zájem sdílet svůj názor nebo zkušenost, můžeš tak učinit soukromě na náš email info@chcilekci.cz nebo veřejně přímo na web (odkaz, který lektora zavede na formulář „Co na to říkají žáci“). Děkujeme
Těší nás Váš zájem o naše služby. Momentálně můžete z lektorů vybírat a kontaktovat je stejně jako žáci. Druhou variantu pro Vás momentálně připravujeme, protože Vám rádi nabídneme možnost vlastní propagace a snadnějšího nalezení zaměstnanců.
V případě jakéhokoliv technického problému nás kontaktujte na info@chcilekci.cz a my se do 24 hodin pokusíme problém vyřešit.
Neustále se snažíme vylepšovat naše služby a i Ty nám s tím můžeš pomoci! Pokud máš nápad nebo i výtku, kontaktuj nás na info@chcilekci.cz. Budeme moc rádi!
Pokud se Ti tento web, respektive projekt, zdá zajímavý a myslíš, že máš co nabídnout, napiš nám to na info@chcilekci.cz . Jsme otevřeni všem nápadům a výzvám!