Proč je lepší hledat učitele hudby než životního partnera

Datum: 14. 3. 2016 ~ Autor: Vlaďka ~ Kategorie: Inspirace

Jaký je rozdíl mezi hledáním životního partnera a hledáním lektora? V článku se na to s humorem sobě vlastním zaměřila jeho autorka - Ivona Neuwirtová.

UČITEL HUDBY VÁM NEBUDE NIC TAJIT

Pokud si na portálu Chcilekci.cz vyberete svého lektora hudby nebo zpěvu, nemusíte se bát, že před vámi bude tajit, jak na tom či onom je. Vám je ostatně jedno, jestli je vybraný lektor žena či muž, kolik mu je, zda má ženu, děti nebo rybičky. U budoucího ženicha a nevěsty už to malou prověrku přece jenom chce. TO VY SI VYBERETE, ODKUD VÁŠ LEKTOR JE Když se s někým potkáte a padnete si do oka, tak na tom, z jaké Horní Dolní je, neovlivníte vůbec nic. Vy pak doma můžete jezdit akorát tak prstem po mapě. Když ale hledáte učitele zpěvu nebo hudby, je jen na vás, jak to pojmete. Ideální je, když bude co nejblíže. A s tím samozřejmě počítá i databáze webu Chcilekci.cz, kde si hudební lektory vybíráte nejen podle oboru, ale především podle kraje.

KDYŽ POZVETE SLEČNU NA KAFE, PLATÍTE TO VY

Aby také ne, jste přece gentleman. Když se ale registrujete na portálu Chci Lekci, ať už jako ten, kdo výuku nabízí, nebo jako zájemce o hodiny hudby a zpěvu, neplatíte vůbec nic. Žádné poplatky, žádné provize. Teď ani v budoucnu.

S VÝBĚREM NEŠLÁPNETE VEDLE

Tak jako dobře víte, proč chcete lektora hudby a na jaký hudební nástroj toužíte hrát, máte i jasné představy o svém životním partnerovi. Jenže kolikrát při výběru sáhnete prostě vedle. Dobrá zpráva je, že na webu chcilekci.cz se vám toto nestane. Vše je tu jasné, přátelské a rychlé. Chcete se naučit hrát na kytaru, piano nebo bicí? Tak běžte a vložte si na chcilekci.cz svoji poptávku či přímo kontaktujte vybraného lektora. Nebo jste vyučující a rádi byste své zkušenosti předávali druhým? Vytvořte si profil a reagujte na poptávky.

UČITEL HUDBY MÁ TAKÉ TCHYNI. ALE TA MEZI VÁS VSTUPOVAT NEBUDE

Ke svému životnímu partnerovi dostanete většinou takový jeden bonus navíc. Tchyni. A každá taková paní tchyně má jednu ohromnou vlastnost. Tak nějak mezi vás čas od času vstupuje. Toho se při výběru učitele hudby bát nemusíte. Pokud si na Chcilekci.cz vyberete učitele, budete mezi sebou komunikovat napřímo.Žádní agenti, roboti ani tchyně. Komunikace a domluva bude čistě jenom na vás.