Co vás zajímá

Datum: 8. 1. 2018 ~ Autor: Vlaďka ~ Kategorie: Výuka

S "otevřením" nových oborů se často ptáte, KOLIK vás bude prezentace na ChciLekci.cz stát. Přečtěte si náš názor a podělte se o ten svůj.

Nejčastější otázka, která k nám za poslední dny od lektorů dorazila, byla:
Jaké jsou podmínky spolupráce a kolik to stojí?

Tady je odpověď:
Stačí se zaregistrovat a vytvořit profil lektora. Vše je zadarmo.

Takhle to je zatím nastaveno, ale nebude to takto donekonečna.

AKTUÁLNÍ STAV:
Portál byl postaven pouze na hudebních lektorech a celé dva roky fungoval zcela zdarma. Od ledna jsme započali rozšíření portálu na další obory (školní předměty, IT, jazyky a sport). Prozatím je spolupráce s portálem zdarma, ale pochopitelně to není napořád. Takže:

JAK TO BUDE:
Tak obrovský portál není možné udržovat bez finančních prostředků. Bude nutné také zajistit určitou kvalitu lektorů a jejich aktualizaci. Zhruba do dvou měsíců tedy zavedeme placené profily. Přemýšleli jsme, jak to udělat, aby to bylo pro všechny co nejjednodušší. Jsme také lektoři a víme, že nějaké zapisování do virtuální třídní knihy, hlídání odučených hodin a následná platba provize nás zcela odrazuje od používání podobně zaměřených portálů. My tedy zvažujeme jednorázový poplatek za zveřejnění profilu na určitou dobu.

Zatím ještě celý princip plateb důkladně promýšlíme, takže detailní informace Vám nyní neposkytneme. Ale minimálně naši vizi již znáte. :)

A protože chceme, aby byl portál příjemným místem pro všechny, jsme zvědaví na váš názor, jak si s placenou verzí poradit.
Váš názor nám můžete napsat do tohoto formuláře a věřte, že za něj budeme vděčni. :)