Anglicky (německy, španělsky) za 14 dní!

Datum: 16. 1. 2018 ~ Autor: Vlaďka ~ Kategorie: Výuka

Možná už jste na tuto skvělou nabídku narazili i vy!
Za pouhých 1190,- Kč slibují, že vás za 14 dní naučí cizí jazyk tak, že se s ním bez problému domluvíte všude.
Je to jako VĚŘTE - NEVĚŘTE. A my tomu nevěříme.


"Výuka cizích jazyků do 2 týdnů – nejnovější automatická metoda Harolda Linberga"

Tak zní titulek nového objevu na internetu!

Oč jde? To nejlépe popisuje přímo titulek:

  "Harold Linberg je polyglot, který plynule ovládá 22 jazyků. V průběhu předchozích let vypracoval svou proslulou 2 týdenní metodu výuky cizích jazyků, která se rozšířila také v České republice. Díky ní je možné osvojit si během krátké doby látku, která odpovídá roční docházce na jazykový kurz. Jeho metoda je výzvou pro všechny, zejména však pro tradiční jazykové školy."

Důrazně však upozorňujeme, že se jedná o podvod. Zde je několik důkazů:

1) Harold Linberg neexistuje. Jeho identita je smyšlená a fotografie pochází z fotobanky Shutterstock.

2) Webová stránka se sice tváří jako seriozní zpravodajský portál, ale opak je pravdou. Jestliže se pokusíte kliknout na jakýkoliv odkaz (např. ZDRAVÍ, FITNESS, SPORT, HISTORIE, ...), vždy vás to odvede na jednu jedinou stránku. A světe div se - opět s tím stejným tématem, kde popisují, jak je opravdu ZARUČENO, že do dvou týdnů z vás bude polyglot jako z pana Herolda Linberga. :)

 

  3) Komentáře, které si u podvodného článku vychvalují tuto metodu, jsou taktéž smyšlené. Důkazem je i to, že i když se tváří jako komentáře ze sociální sítě Facebook, nedá se prokliknout jak na samotné osoby, tak ani možnost okomentovat či "olajkovat" příspěvek.  4) Pozor na psychologický nátlak! Ať už se na článek podíváte dnes, zítra nebo příští týden, vždy Vám budou tvrdit, že tato skvělá nabídka "končí dnes"..

5) A když už si řeknete "Ok, tak to zkusím", přichází další psychologický nátlak. Jste totiž vyvolený a právě Vy v tomto skvělém okamžiku získáváte celý zázrak zcela ZDARMA! Ale pozor: máte na to jen 3 minuty!
    Důkazy o podvodu si můžete přečíst i na těchto stránkách: